Novinky

Nová pobočka v Plzni a Trutnově

8.4.2019

Od 8.4. 2019 Otevíráme novou pobočku Interchange v Plzni, v ulici Americká 47, a také pobočku Sunny On Line v Trutnově na adrese Obchodní 135

Přesunutí pobočky v Hradci Králové

4.3.2019

Pobočka v Hradci Králové na adrese 28. října se přesouvá na novou adresu, S. K. Neumanna 725/10

Otevření nové pobočky v Českých Budějovicích

11.2.2019

Od 11.2. je nově otevřena pobočka Interchange v Českých Budějovicích, na adrese Pražská tř. 1815/1.

Uzavření Pobočky v Českých Budějovicích

14.1.2019

Od 14.1.2019 je uzavřena pobočka v Českých Budějovicích na adrese J. Boreckého 1590. Nová pobočka v Českých Budějovicích bude otevřena v průběhu února.

všechny novinky

Profil společnosti

Western Union®

Největší poskytovatel služeb hotovostních převodů peněz na světě. Americká obchodní společnost vznikla v roce 1851 jako telegrafická firma. V roce 1871 byla představena služba převodů peněz a stala se hlavní činností společnosti. Firma postupně expandovala za hranice amerického kontinentu a dnes působí ve více než 200 zemích a na celém světě má více než 470 000 provozoven.

Western Union Payment Services Ireland Limited je držitelem licence platební instituce s oprávněním poskytovat prostřednictvím svých autorizovaných obchodních zástupců platební služby na území EU.

Spolehlivost, rychlost a jednoduchost jsou hlavní charakteristiky Western Union Převodů peněz.

Intercash, s.r.o.

Intercash, s.r.o. zastupuje společnost Western Union na českém trhu od roku 1995. Působí prostřednictvím svých smluvních partnerů na celém území České republiky. Při poskytování služeb užívá značku a know-how Western Union®.

Společnost je začleněna do nadnárodních skupin interCHANGE Group a Angelo Costa Intl Ltd. a může tak čerpat ze zkušeností firem, které jako zástupci Western Union poskytují své služby mimo jiné i v Itálii, Španělsku, Švýcarsku, Polsku, Maďarsku, Rakousku, Velké Británii, Irsku, Belgii, Holandsku, Rumunsku, Brazílii a Hong Kongu.

Našimi nejvýznamnějšími smluvními partnery jsou cestovní kancelář Čedok, CK Asiana, síť sázkových kanceláří Tipsport, sítě směnáren Interchange, Globa Travel, Fortissimo, Sunny On-line a další. Cílem společnosti Intercash, s.r.o. je zajistit snadnou dostupnost služeb Western Union pro co nejširší okruh zákazníků.

Společnost klade velký důraz na dodržování všech národních i mezinárodních opatření proti legalizaci výnosů z trestné činnosti.

copyright © 2012 Intercash, s.r.o.

Vytvořil: Jiří Šmíd