Novinky

zrušení pobočky Fortissimo Karviná OD Prior

29.6.2018

Od 29.6.2018 je uzavřena pobočka Fortissima Karviná OD Prior

Nové nižší poplatky!

1.6.2018

Od 1. června 2018 platí na všech našich smluvních pobočkách nové nižší poplatky za odesílací transakce provedené v českých korunách.

Velikonoční provoz

29.3.2018

V pondělí 2.4. budou uzavřeny tyto směnárny Interchange v Hradci Králové, Mladé Boleslavi, OC Géčko Liberec, Děčíně, OC Globus a Tesco České Budějovice.

CSC infolinka dnes pouze do 19:00.

16.1.2018

všechny novinky

Kariéra

OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO CALL CENTRA - BRIGÁDNÍK

Nabízíme možnost dlouhodobé brigády.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici "Operátor call centra pro službu Western Union".

Požadujeme:
- spolehlivost, rychlost, zodpovědnost, profesionální přístup
- komunikativní znalost AJ podmínkou, další jazyky výhodou (RJ)
- znalost práce na PC

Náplň práce:
- vyřizování telefonických dotazů a požadavků zákazníků Western Union
- zajišťování další asistence a podpora obchodním partnerům Western Union
- zpracování a kontrola provedených transakcí
- každodenní komunikace s centrálou Western Union v angličtině
- administrativa

Nabízíme:
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- firemní zaškolení
- stálé pracoviště v centru Prahy 1
- pracovní směny dle dohody
- dlouhodobý brigádní poměr

V případě zájmu zašlete prosím své CV na email: lkraicova@intercash.cz