Novinky

zrušení pobočky Fortissimo Karviná OD Prior

29.6.2018

Od 29.6.2018 je uzavřena pobočka Fortissima Karviná OD Prior

Nové nižší poplatky!

1.6.2018

Od 1. června 2018 platí na všech našich smluvních pobočkách nové nižší poplatky za odesílací transakce provedené v českých korunách.

Velikonoční provoz

29.3.2018

V pondělí 2.4. budou uzavřeny tyto směnárny Interchange v Hradci Králové, Mladé Boleslavi, OC Géčko Liberec, Děčíně, OC Globus a Tesco České Budějovice.

CSC infolinka dnes pouze do 19:00.

16.1.2018

všechny novinky

Nyní můžete službu Western Union využívat v pobočkách sázkových kanceláří Tipsport

Zasílání peněz do zahraničí na více než 150 místech po celé České republice.

Zasílání peněz do zahraničí prostřednictvím Western Union začaly vybrané pobočky Tipsport sázkové kanceláře nabízet již od srpna 2013. Po úspěšném zkušebním provozu rozšířil Tipsport od března 2014 nabídku služeb Western Union do dalších poboček v rámci své sítě po celé České republice. Převody peněz Western Union nyní naleznete jak ve všech velkých českých městech, tak i v celé řadě daleko menších měst. Tyto pobočky jsou označené logem Western Union.

Na pobočkách Tipsportu můžete zasílat a přijímat hotovost v českých korunách (CZK).

Služba Western Union je nejrychlejší způsob zasílání a přijímání peněz po celém světě bez použití bankovních účtů. Transakce trvají pouze několik málo minut.
 

Podívejte se na abecední seznam poboček Tipsport se službou Western Union a najděte si tu nejbližší pobočku Vašemu bydlišti!

Vyhledat pobočky Tipsportu
 

Pokud hledáte pobočky Western Union, které nabízejí možnost zasílání peněz v amerických dolarech (USD), podívejte se na ostatní spolupracující partnery společnosti Intercash, mezi něž patří i desítky směnáren po celé České republice, které službu Western Union nabízejí právě i v měně USD.

Všechny pobočky Western Union

copyright © 2012 Intercash, s.r.o.

Vytvořil: Jiří Šmíd